Chcete prodat, koupit či pronajmout (si) dům či byt? Potřebujete partnera, který Vám s pomůže nejen při hledání kupce či prodejce, ale pomůže Vám i se vším papírováním okolo (smlouvy, daňové přiznání z nabytí nemovitosti, posudky apod.).

Ráda Vám pomohu. Jmenuji se Helena Rubášová a pracuji jako makléřka více jak 10 let. Dlouho jsem pracovala pod konkurenční společností, která se však nevyvíjela spolu s mou vizí a tak jsem založila společnost Reality Rubášová, která je silně orientovaná na spokojenost klientů na obou stranách – na straně prodejce, tak i kupce.

 


Mou prioritou je bezproblémový a transparentní obchod s nemovitostmi,

který proběhne ideálně bez jakýkoliv komplikací.


Služby pro prodejce / pronajímatele nemovitosti:

  • Photo staging a nafocení nemovitosti – příprava nemovitosti pro nafocení a samotné nafocení prostor, tak aby působil více atraktivně a tím se zvýšil zájem o inzerát (inzeráty s kvalitními fotkami jsou pro klienty zajímavější, než inzeráty s fotkami, které jsou tmavé, rozmazané a nedostatečně ukazující prostory)
  • Home staging – příprava nemovitosti pro prohlídku, tak aby působil více atraktivně a šance na rychlejší prodej/pronajmutí se zvýšily (jedná se o upravení – úklid, dekorace – interiéru tak, aby si zájemce dovedl snadněji představit sám sebe řít v nabízených prostorech, nemluvě o tom, že čistý a upravený interiér je celkově pro zájemce atraktivnější)
  • Smlouvy, úschova, právní servis – veškeré smlouvy (rezervační, kupní, nájemní, o úschově atd.) dostanete vždy s předstihem tak, aby jste je mohly dostatečně prostudovat a případně navrhnout úpravy. Všechny návrhy smluv jsou v souladu s právním systémem České republiky a jsou kontolovány právníkem. Úschova při prodeji je pak řešena přes právníka, který je současně i pojištěn.
  • Vystavení nabídky na nejznámějších realitníc serverech – Sreality.cz a realitymic.cz

Služby pro kupující / nájemce:

  • Smlouvy, úschova, právní servis – samozřejmostí jsou všechny smlouvy a dokumenty i pro stranu kupujících / nájemců
  • Daňové přiznání z nabytí nemovitosti – v případě zájmu Vám ráda vyplním nebo pomohu s vyplněním daňového přiznání z nabytí (koupě) nemovitosti
  • Poradenství – hledáte vhodnou nemovitost k bydlení či podnikání? Kontaktujte mě, pomohu Vám najít nemovitost dle Vašich požadavků.